I Gala Kobiecych Inspiracj

with Brak komentarzy
gala inspiracji kobiecych
15 kwietnia miałam przyjemność poczęstować włoską kuchnią tłumy kobiet, które zebrały się na I Gali Kobiecych Inspiracji w Gdańsku. Organizatorką imprezy była Joanna Suchocka, założycielka strefy dla kobiet, gdzie można uzyskać pomoc, wsparcie, mądrości, a do tego spędzić ciekawy czas poznając wiele twórczych babek.

Wracając do Gali. W sali odbywały się prelekcje specjalistów w różnych dziedzinach, a na korytarzu czekały stanowiska ekspertów. Można było podejść, zadać pytanie, posłuchać ciekawych rzeczy i przede wszystkim poznać się. Tam też był nasz. „Nasze”, bo z moją biznesową partnerką Aleksandrą z Oliwy do Chleba udzielałyśmy informacji o smakach włoskich i zdrowiu jakie płynie z dobrej oliwy. Przygotowałyśmy pyszny poczęstunek, zachęcając do warsztatów z kuchni włoskiej, oraz zakupu doskonałej oliwy.
Na blogu dawno nic nie pisałam między innymi dlatego. Ciągle się dzieje 🙂 Ale przyczyną mojego niebytu w sieci jest ciągły byt na żywo 🙂 i to jest świetne.
gala inspiracji kobiecych
Już za chwilę opowiem o moim pierwszym wystąpieniu na rewelacyjnym spotkaniu pewnych Pań, potem opowiem o wesołych warsztatach na bulwarze, a jeżeli chcecie się ze mną spotkać i coś upichcić, to zachęcam do obserwowania facebooka, bo tam na bieżąco pisze gdzie jestem 🙂
Tym czasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i zachęcam do spotkania we włoskim klimacie, które zorganizowałyśmy w Ciuciubabce. Opowiemy dużo więcej i będziecie mogły/mogli zadawać nam mnóstwo pytań.
Ściskam Ilona
gala inspiracji kobiecych
gala inspiracji kobiecych
gala inspiracji kobiecych
gala inspiracji kobiecych
gala inspiracji kobiecych
Follow Ilona:

Latest posts from