Kuchnia Ilony

Lubię gotowanie, przetwarzanie, zamykanie, eksperymentowanie, słoiki o ciekawych kształtach, wypełnianie półek spiżarki kolorami. Kocham przyprawy i poznawanie nowych smaków podczas podróży, wycieczek czy spacerów.

Marzę o słonecznej Italii i nauce gotowania w tym kraju. Pragnę cukierkowej kuchni z ziołami i kwiatami oraz ogromnym tarasem na którym będę serwowała smaczne posiłki. A jak będę bardzo duża, będę jeździła po świecie pastelowym FOOD truckiem i karmiła przysmakami z KUCHNI ILONY.

Kuchnia Ilony, to blog kulinarny na którym spisuję przepisy wynikające z moich eksperymentów i przypadków. To wirtualne miejsce, w którym relacjonuję spotkania o tematyce kulinarnej, zapraszam do współpracy ciekawych ludzi, firmy oraz artystów. Wykonuję przepisy i zdjęcia smakołyków na Waszą prośbę. Ciągle się uczę i doskonalę swój warsztat, przede wszystkim podróżując i smakując kuchnie innych, doskonałych. Blog powstał 10 listopada 2012 roku.
Zachęcam do obserwowania moich kont na portalach społecznościowych, gdzie codziennie prowadzę rozmowy on-line z czytelnikami bloga:  INSTAGRAM, FACEBOOK.

 

 

Wraz z Panem Małżonkiem stworzyliśmy markę WAY OF TASTE, prowadzimy bloga, warsztaty, spotkania, pokazy. To marka, która powstała z naszej ogromnej pasji do poznawania nowego.

Zapraszam do wspólnej zabawy w kuchni.

 PORTALE I STRONY NA KTÓRYCH MOŻNA ZNALEŹĆ MOJE PRZEPISY

 

Durszlak.plMikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów